Zavolejte nám: (+420) 737 805 568

Redakční systém

  • Úvod
  • Redakční systém

Redakční systém umožňuje upravovat obsah webových stránek a obecně jej lze zařadit do skupiny programů pro správu obsahu - CMS (anglicky - content management system).

Větší projekty se bez redakčního systému neobejdou. Náš redakční systém Orange Flower je přístupný v internetovém prohlížeči tj. odkudkoliv a kdykoliv.

Redakční systém umožňuje jednoduché ovládání a přehlednost webových stránek. Pro správu webových stránek nebudete potřebovat znalosti kódovacích nebo programovacích jazyků. Tyto starosti za Vás vyřešíme.


Redakční systém Orange Flower:

Přihlášení do administrace

Pro přihlášení do redakčního systému obdržíte přístupové údaje na Váš email.

Správa uživatelů

K redakčnímu systému může přistupovat neomezené množství uživatelů. Každému uživateli může administrátor přidělit oprávnění do sekcí stránek. Tím se správa webu stává bezpečnější a přehlednější.

Globální nastavení

Nastavení základních prvků stránek. (název, klíčová slova, popis .....)

Správa menu

Jednoduchá administrace menu. Zvolíte název sekce a stránky napojíte na jeden z několika modulů, které stránky nabízejí.

Interní zprávy

Zprávy uvnitř administrace pro možnost komunikace mezi správci stránek.

Editor stránek

Editor slouží k vytvoření a úpravě článků pro webovou prezentaci. Má jednoduché a intuitivní rozhraní inspirované textovým editorem MS Word a vyznačuje se jednoduchou správou tabulek, fontů a barev, umožňuje vložit obrázky a připojovat soubory.

Správu obrázků

Správa obrázků umožňuje vkládat upravené obrázky do webové prezentace a protože kvalitní obrázky jsou kořením webu je důležité aby i Správa obrázků byla jednoduchá a jasná i pro úplného začátečníka, to náš RS splňuje.

Správu souborů

Funguje podobně jako Správa obrázků. V textu prezentaci je potom možno vytvořit odkazy na uložené soubory.